Půjčka bez nahlížení do registru je typická nebankovní půjčka, kterou poskytují výhradně nebankovní společnosti. Jsou to také velmi rychlé půjčky u kterých není prověřován fakt, jestli jste v registrech dlužníků.

Bez nahlížení do registru dlužníků

Registr dlužníků byl zřízen za tím účelem, aby si finanční instituce mohly lépe prověřovan bonitu svých budoucích klientů. V tomto registru se totiž evidují všechny úvěry, půjčky, hypotéky či kreditní karty, kterou jste měli. Je tam také informace o vašem splácení. Jestli jste splácely v pořádku nebo jste měli problémy. Lidé, kteří měli problémy se splácením svých půjček se dostaly do registru dlužníků a proto jim už nepůjčí banka. Která vždy striktně prověřuje registr dlužníků.

Drahá půjčka bez nahlížení do registru

Půjčka bez nahlížení do registru patří mezi ty dražší půjčky. Jsou tam většinou vysoké roční úroky a jsou tam také mnohdy velmi vysoké sankční poplatky při problémech se splácením. Je třeba si také dávat pozor na rozhodčí doložky ve smlouvě. Díky tomu by jste se pak nemohly obráti na normální civilní soud v případě problémů. A spor by řešel rozhodce, který je často spojen s věřitelem, takže rozhoduje v jeho prospěch.

Půjčka bez nahlížení do registru výhody

Půjčka bez nahlížení do registru má následujicí výhody:

  • není prověřován registru dlužníků
  • je poskytována velmi rychle
  • peníze jsou vyplácen v hotovosti
  • je možnost podat žádost přes internet
  • můžete podat žádost i přes mobil